Menü
Astec

Über uns

Astec 1991 Yılında Almanya‘nın Köln şehrinde kuruldu. Hiç bir kurum ve kuruluşa bağlı olmadan ticari faaliyetlerini sürdüren firmamız, bütün cemiyet ve cemeatlere ayrım gözetmeksizin aynı eşitlikte yaklaşarak onların ihtiyaçlarını karşılamak için uğrastı, uğraşmakta.

Batıdaki Müslüman kitlenin Manevi ihtiyacını bir nebze olsun karşılamak için günün şartlarına göre Müslümanların çıkarmış olduğu bütün İslami ürünleri anında piyasaya arz etti.

Özellikle Avrupa‘da yetişen yeni nesillerin İslami kimlikten uzak kalmamaları için onların anlayacağı dilden çocuk kitapları, çizgi filmler ve bilgisayar programları üreterek yetişmelerine yardımcı oldu ve olmakta.

Görevlerimiz ve sorumluluklarımız oldukça ağır ve külfetli, bunun bilincindeyiz. Allah (C.C) bize sorumluluklarımızı anlamayı ve bu uğurda canla başla çalışmayi bizlere nasip etsin.

Saygıdeğer kardeşlerim; her çalışmanın bir bedeli vardır. Bizim de çalışmaları yapabilmemiz, yeni ürünleri sizlere arzedebilmemiz için bu ürünlerin satışa sunulup oradan gelecek gelirlerle yeni projelerimizi hayata geçirmemiz gereklidir. Bu sebeble internet sayfamıza Shop koyarak sizlerin ürünlerimizi görüp hemen sipariş yapmanizi kolaylaştırdık. Artık kolayca bize ulaşabilecek ve bir kaç tuşa basmakla isteklerinizi anında bize iletebileceksiniz.

Ve ayrıca yeni çalışmalarımızı sayfamızdan sizlere aktararak hem sizin degerli fikirlerinizi almak hem de projelerimiz hakkında bilgi vererek sizleri haberdar etmek istiyoruz.

İstegimiz sizin arzularınızın bizlere yansıtılması ve el birliği yaparak bu arzuların hayata geçirilmesi için canla başla çalışmaktır.

Çalışma bizden Tevfik Allah’tandır.

Selam ve Dua ile…